Varicoz – pozbądź się uczucia ciężkich nóg

Nie od dziś wiadomo, że ryzyko występowania różnych chorób kończyn dolnych jest dużo większe u kobiet niż wśród mężczyzn. Tak też jest z chorobami układu krwionośnego kończyn dolnych, jakimi są: żylaki, pajączki, czy przewlekłe choroby naczyń krwionośnych. To właśnie kobiety znacznie częściej borykają się z opuchniętymi nogami. Na te wszystkie dolegliwości jest nowy i bezpieczny suplement diety Varicoz.

Warto znać pierwsze objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego:

•    Ciężkość nóg, która narasta w ciągu dnia.
•    Nocne kurcze łydek
•    Obrzęki stóp lub kostek
•    Żylaki

W celu poprawy, jakości Twoich żył w codziennym ich funkcjonowaniu, powstał — Varicoz. Produkt ten został stworzony na bazie 6 unikalnych składników:
1.    Witamina K – magazynowana w wątrobie. Jej funkcją jest regulowanie powstawania protrombiny, czyli białka odpowiedzialnego za krzepnięcie krwi. Uszczelnia śródbłonki naczyń krwionośnych, zapobiega krwotokom i krwawieniom wewnętrznym.
2.    Witamina C – jak każdy wie, witamina ta odgrywa rolę pomocniczą w ochronie układu krwionośnego. Posiada działanie przeciwzapalne, zwalczając infekcję. Ochrania najmniejsze naczynia krwionośne.
3.    Rutyna – posiada działanie antyoksydacyjne, dzięki czemu wzmacnia naczynia krwionośne. Wspólnie z witaminą C ochrania komponenty ścian naczyń krwionośnych, jakimi są elastyna i kolagen. Wzmacnia naczynia oraz poprawia ich elastyczność.
4.    Ekstrakt z liści winorośli – zawiera potas, który korzystnie wpływa na pracę serca oraz układ krwionośny. Ponadto wpływa na zmniejszenie dolegliwości tzw. ciężkich nóg.
5.    Diosmina – należy do grupy flawonoidów. Ochrania naczynia krwionośne oraz zwiększa przepływ limfatyczny. Działa przeciwobrzękowo, przeciwkrwotocznie oraz przeciwzapalnie.
6.    Wyciąg z kasztanowca – ma właściwości uszczelniające i wzmacniające naczynia krwionośne. Dzięki wysokiemu poziomowi escyny uszczelnia ściany naczyń krwionośnych oraz uodparnia naczynia włosowate na pękanie. Dzięki temu uszczelnieniu nie dochodzi do wysięku krwi z naczyń do otaczających je tkanek, a przez to zapobiega powstawaniu obrzęków. Ponadto dzięki właściwościom estyny zawartej w wyciągu kasztanowca dochodzi do zmniejszenia lepkości krwi, a co za tym idzie, zapobiega powstawaniu zakrzepów żylnych.

W jaki sposób działa Varicoz?

Varicoz jest to preparat zawierający w sobie wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego funkcjonowania żył. Wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych oraz wpływa na poprawę ich elastyczności. Posiada działanie przeciwzapalne i likwiduje żylaki. Poprawia mikrokrążenie żylne oraz ochrania naczynia żylne przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Jest to niezastąpiony preparat na pajączki, opuchnięte nogi oraz uczucia ciężkich nóg.

W jaki sposób aplikować Varicoz?

Jedno opakowanie preparatu zawiera 60 kapsułek. Aby kuracja była skuteczna należy przyjmować jedną tabletkę dziennie, popijając dużą ilością wody. Według producenta kuracja powinna trwać 3- 4 miesiące, ale suplement diety można stosować dłużej w celu profilaktyki.
Chcesz się uwolnić od żylaków i innych uciążliwych problemów związanych z nogami. Albo, jeśli lubisz pokazywać swoje piękne i zdrowe nogi, suplement diety Varikoz został stworzony specjalnie dla Ciebie.
W związku z tym, iż Varicoz jest suplementem diety, w którego składzie znajdują się same naturalne składniki, nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. 

Opinie na temat Varicozu:

Zawsze lubiłam chodzić w butach na wysokim obcasie typu szpilki. Dzięki nim czułam się bardziej kobieco. Wiele razy słyszałam od moich koleżanek, że mają żylaki, ale nigdy nie zastanawiałam się nad tym problemem. Jednak odkąd ten problem zaczął dotyczyć moich nóg, musiałam zrezygnować z mojego ulubionego obuwia. Próbowałam wiele reklamowanych preparatów na te nieszczęsne żylaki, ale żaden nie okazał się na tyle skuteczny, abym ponownie mogła założyć szpilki. Problem ten trwał dopóty, dopóki nie znalazłam w internecie suplementu diety Varicoz. Postanowiłam spróbować i preparat stosowałam raz dziennie po jednej kapsułce. Po trzech miesiącach stosowania nadał moim nogom atrakcyjności, uwypuklenia, a żylaki zniknęły. Uchronił mnie przed zaplanowanym już zabiegiem chirurgicznym. Mogłam znowu założyć ulubione szpilki. Bezapelacyjnie Polecam! 

Krysia 36 lat

 

Jestem kobietą z lekką nadwagą, w związku z tym moje nogi mają, co dźwigać. Miałam uporczywe pojawiające się w nocy kurcze, puchły mi nogi, zaczęły pojawiać się obrzęki i pękać naczynka krwionośne.  Koleżanka doradziła, abym zakupiła Varicoz. Varicoz jest preparatem, który można kupić bez recepty. Dlatego nabyłam go na stronie internetowej varicoz.pl. Byłam zaskoczona, jak już następnego dnia kurier dostarczył mi przesyłkę. Przeczytałam ulotkę i zaczęłam stosować Varicoz. Problem obolałych nóg znikł po kilku tygodniach zażywania. Jestem bardzo zadowolona, że koleżanka poradziła mi akurat Varicoz. Ten suplement diety przywrócił dawny wygląd moim zbolałym nogom. Jadwiga 52 lata.
Varicoz – mogę w 100% polecić ten produkt. Od jakiegoś czasu miałam problem ciężkich nóg. Trwało to tak długo, aż zaczęły się pojawiać skurcze łydek. Bardzo irytowało mnie to, że po dniu pracy, zamiast skupić się na sporcie (bardzo lubię aktywny tryb życia) myślałam, aby się położyć. Varicoz stosuję od 2 tygodni i widzę znaczącą poprawę. Polecam!

Matylda 33 lata.

 

Varicoz

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Varicoz – pozbądź się uczucia ciężkich nóg"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*